Firma Eko "Skorpion" zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa związane z gospodarką odpadami oraz firmy działające w branży elektronicznej, takie jak:
  • producenci sprzętu elektrycznego, AGD i RTV
  • producenci sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
  • serwisy komputerowe/RTV/AGD
  • sieci handlowe
  • hurtownicy i resellerzy
Naszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorstw, które zajmują się dystrybucją i serwisem urządzeń elektronicznych, zapewniamy swoim klientom kompleksową obsługę. Dzięki współpracy z nami przedsiębiorstwa będą mogły zagwarantować klientom odbiór zużytego i niepotrzebnego sprzętu elektronicznego, jako usługę komplementarną do dotychczas świadczonych.

Do współpracy zapraszamy również zagraniczne podmioty związane z branżą recyklingu elektroniki.

Naszym partnerom proponujemy dogodne warunki finansowe, wsparcie logistyczne w zakresie odbioru odpadów, dysponujemy własnym transportem na terenie całego kraju oraz doradztwo w dziedzinie obrotu odpadami elektronicznymi.

Jako firma wyspecjalizowana i skierowana wyłącznie na utylizację zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, uważamy iż nasza oferta jest równie atrakcyjna dla firm oferujących usługi w zakresie odpadów komunalnych, a które w bieżącej działalności nie zajmują się unieszkodliwianiem odpadów typu elektrycznego i elektronicznego.

Witamy na naszych stronach.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, historią i rozwojem firmy oraz naszym systemem partnerskim.
Zachęcamy również do zapoznania się z wszelkimi dokumentami, decyzjami i certyfikatami dotyczącymi działalności naszej firmy.
 decyzje  faq  historia
 
projektowanie stron Projekt i wykonanie:
chariot.pl
Jesteśmy członkiem programu
CZYSTY BIZNES